جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

آیین‌نامه استخدام قهرمانان المپیک و پارالمپیک به تصویب دولت رسید

  آیین‌نامه استخدام قهرمانان المپیک و پارالمپیک به تصویب دولت رسید


  شناسه خبر: 13640   دوشنبه 21 تير 1395 - 08:30

  وزیر ورزش و جوانان از تصویب آیین نامه استخدام قهرمانان بازی‌های آسیایی، جهانی، المپیک و پارالمپیک در جلسه هایت دولت خبر داد.

  به گزارش روابط عمومي فدراسيون تكواندو، محمود گودرزی در پایان جلسه امروز هیات دولت از تصویب آیین نامه استخدام قهرمانان بازی‌های آسیایی، جهانی، المپیک و پارالمپیک خبر داد و گفت: خوشبختانه در استانه بازیهای المپیک و پارالمپیک، در جلسه هیات دولت به ریاست جناب آقای دکتر روحانی برگزار شد، این آیین نامه که پیشنهاد وزارت ورزش و جوانان برای تامین بیشتر قهرمانان کشور بود، به تصویب هیات محترم دولت تدبیر و امید رسید.

  وزیر ورزش و جوانان افزود: همه تلاش من و مدیران ورزش کشور اماده کردن شرایط بهتر برای موفقیت و کمتر شدن دغدغه‌های قهرمانان ایران است و خوشحالم که در کنار افزایش چشم گیر پاداش قهرمانان بازیهای ریو، اهدا زمین و جوایز کمیته ملی المپیک با همت دولت تدبیر وامید آیین نامه استخدام قهرمانان بازیهای آسیایی، جهانی، المپیک و پارالمپیک در وزارتخانه‌ها و نهادهای دولتی بدون تشریفات و آزمون های استخدامی مهیا شده است و این خبری خوش برای انها و خانواده بزرگ ورزش است.   
   

  تاريخ  ارسال:دوشنبه 21 تير 1395 - 08:30

  تعداد بازديد: 228

  کد:13640-1395


  این مطلب تا کنون 17 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ چهار شنبه 23 تير 1395
  منبع
  برچسب ها : قهرمانان ,دولت ,المپیک ,استخدام ,ورزش ,پارالمپیک ,استخدام قهرمانان ,آیین نامه ,جهانی، المپیک ,آسیایی، جهانی، ,نامه استخدام ,نامه استخدام قهرما ,
  آیین‌نامه استخدام قهرمانان المپیک و پارالمپیک به تصویب دولت رسید

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر